Він розповідає про сексуальні пригоди чотирьох подруг у віці близько 30 на початку серіалу і 40 до його закінчення, різних за характером і темпераментом, але об'єднаних вільними поглядами на життя в динамічній атмосфері Нью-Йорку. Протягом всього серіалу головна героїня Керрі Бредшоу шукає справжнє кохання. До того часу, як Сара Джессіка Паркер не зняла повнометражний фільм, у пресі про неї писали, що вона не гарна і не сексуальна. Паркер, навіть, очолювала якийсь рейтинг "анти"-сексуальних жінок на думку чоловіків. В той самий час жінки її обожнювали: енергійна, успішна, стильна жінка стала прикладом для мільйонів.


Факти про серіал "Секс і місто":

1. Балетну пачку, в якій Сара Джессіка Паркер знялася для початкових титрів, купили у вінтажному магазині всього за 5 доларів.
2.Синтія Ніксон від природи блондинка. Вона спеціально пофарбувалася в рудий колір для ролі Міранди.
3. Синтія Ніксон лесбіянка. У червні 2003 року акторка розійшлась з чоловіком, з яким подружилася ще в школі і прожила з ним у незареєстрованому шлюбі 15 років. Зараз вона живе з жінкою.
4.Кім Кетролл двічі відмовлялася від ролі Саманти Джонс, поки бойфренд режисера Даррена Стара не вмовив її знятися в пілотному епізоді.
5.У день, коли повинні були знімати сцену в Парижі, Сара Джессіка Паркер дізналася, що вагітна. Саме тому сцена вийшла подвійно вдалою: актриса світилася від щастя!
6.У договорі зі студією Сара Джессіка Паркер окремим пунктом зазначила, що не буде повністю оголюватися перед камерою. Той максимум, до якого вона роздягається, на відміну від партнерів по зйомках, це нижня білизна.
7.Серіал став настільки популярним, що підприємливі екскурсоводи влаштовують тур по ключовим місцям зйомки в Нью-Йорку.
8. Жодної з адрес, де за сюжетом проживають героїні шоу, не існує.
9.Протягом зйомок на нові квартири переїжджали всі героїні, крім Керрі.
10. До теракту 11 вересня ім'я Сари Джессіки Паркер, як і назва шоу, в початкових титрах з'являлося на тлі веж Всесвітнього Торгового Центру. Після 12-го епізоду 4-го сезону башти замінили на Емпайр Стейт Білдінг.


У штаті Каліфорнія чоловічий секс. Серіал "Californication" розповідає про відомого письменника Френка Муді, який переживає розрив з дружиною, кризу середнього віку, відсутність натхнення та перехідний вік доньки. Девід Духовни грає поганого хлопця - він п'є, вживає наркотики, страждає сексуальною залежністю... Від цього його герой стає ще більше привабливим для жінок. Перший сезон серіалу "Каліфорнійський блудник" ("Каліфорнізація" або "Каліфренія") вийшов на екрани в 2007 році і швидко завоював популярність у США. Цей серіал одразу назвали "Секс і місто" для чоловіків. В серіалі сексу багато, дуже багато. Настільки багато, що важко помітити почуття і ліричні переживання головного героя. Але від цього ніхто не втрачає.


Цікаві факти про серіал "Каліфорнізація":


1.У першій серії першого сезону видно, що книга Хенка називається God Hates Us All, так само як і альбом американської групи Slayer.
2. У 10 серії третього сезону книга, яку Хенк вкрав з магазину, називається South Of Heaven, альбом з такою ж назвою є в американської групи Slayer.
3. Прообразом Хенка Муді є, очевидно, письменник Чарльз Буковскі.
4. У другій серії другого сезону в сцені, коли Карен обговорює з дочкою і Міей чи варто викуповувати Хенка, на задньому плані на стіні можна помітити картину Тамари де Лемпіцької "Автопортрет у зеленому Бугало. 1925."
5. Нова Зеландія оголосила серіалу бойкот. Вони навіть підрахували кількість відвертих сцен, сцен насильства, зафіксували факт вживання наркотиків неповнолітніми, кількість матюків.
6. Хенк Муді жив в Нью-Йорку. Зараз він живе в Лос-Анджелесі, який ненавидить. За його романом знімали фільм - це стало причиною переїзду.
7. Творці серіалу позіціонують його, як комедію-драму.
8. Коли Хенк Муді розповідає про те, як познайомилися Карен і Білл, він говорить, що вони обговорювали "дзен і кризу середнього віку". Це є посилання на книгу Роберта Пірсіга "Дзен і мистецтво догляду за мотоциклом".
9. Девід Духовни в серіалі вже не перший раз займається сексом з Бріджит Бако. Раніше він це робив у фільмі 1992 року "Щоденники червоної туфельки".
10.Перший запис у блозі Хенка:
Журнал Чортів Лос-Анджелес, запис номер 1. Хенк ненавидить вас усіх. У своїй подорожі по цій навіжений штучці під назвою життя я навчився кільком речам. Перше, краще вранці відчувати незручність, ніж проводити ніч на самоті. Друге, можливо, я і не ввійду в історію, але точно увійду в твою сестру. І третє, коли я буду внизу, то хотів би бачити завитки на лобку. Я говорю не про пишні кущі з Плейбоя 70-х, а про щось, що нагадає мені, що кунілінгус я роблю дорослій жінці. Але думаю найголовніше питання - чому місто ангелів з такою одержимістю ламає своїх жінок.

У Лос-Анджелесі дуже жіночий секс. Що ми знаємо про жінок? Що ми знаємо про стосунки жінок з жінками? На ці питання шукає відповідь серіал "Секс в іншому місті" або "The L word".
Серіал стартував в Америці 18 січня 2004 і відразу ж зібрав близько мільйона глядачів. Це був перший серіал з лесбійською тематикою, який відразу підкорив безліч глядачів. Цікаве поєднання драми, життєвих проблем героїв, гумору - все це втілилося в серіалі.


10 фактів про " The L word ":

1. Показ першої серії 1-го сезону зібрав 936 тисяч глядачів.
2. Всі назви епізодів починаються на літеру "L".
3. Перед запуском серіалу в Америці була реклама з гаслом "Same sex. Different City" – Той самий секс. Інше місто. Це гасло придумали для розкрутки, воно є посиланням на відомий серіал "Sex and the City" (Секс у великому місті)
4. Перший пілотний епізод (1.01-1.02 - Пілотний епізод / Pilot) отримав рейтинг TV-M за відверті сексуальні сцени.
5. В епізоді 1.10 - Luck, Next Time, у перукарні Шеррі просить, щоб її асистент подзвонив Гвен і отримав три квитки на Coldplay. Таким чином творці серіалу пожартували з актриси, яка грає Шейн (Кетрін Меніннг), тому що Гвен Пелтроу її двоюрідна сестра.
6. В епізоді 1.13 - Locked Up глядачі дізнаються, що у Шейн було 950 - 1200 партнерів з 12-річного віку.
7. В епізоді 2.11 - Loud and Proud ми бачимо як Бетт і Кіт, зведені сестри по батькові, обговорюють як їх батько Мелвін, погано поводився з "їх" матір'ю, немов вони говорять про одну людину.
8. В епізоді 2.13 - Lacuna, в перший раз, коли показують дитинку Анжеліку, це - лялька. Після того, як її потримали всі в кімнаті і повернули Бетт і Кіт, це справжня дитина.
9. У першій постільній сцені Бетт та Тіни, для актриси Дженіфер Білз спеціально прописали контракт, в якому чітко описувалися ті місця, до яких може торкатися Лорен Холломен .
10. Лорен Холломен була вагітна протягом всього 2-го сезону, в кінці сезону вона народила і вже в останньому епізоді 2.13 - Lacuna, вона була не вагітна по-справжньому.