Протягом двох днів фестиваль став справжнім святом культури та мистецтва, де відбулися захопливі виступи українських артистів, покази фільмів, інтерактиви та багато іншого. Детальніше про масштабну культурну подію – в матеріалі Show24.
Не пропустіть Розірвала контракт з Потапом – як сьогодні живе співачка та акторка Мішель Андраде
Дводенний захід 9-10 листопада розгорнувся в п'яти тематичних залах, названих на честь видатних українських поетів: Шевченка, Франка, Лесі Українки, Стуса та Антонича.
Наша місія – бути ґрунтом, з якого проростають важливі сенси. Ми запросили на "Землю поетів" понад 50 поетів та поеток усіх поколінь, аби нагадати, що поети творять націю. А культура – це те, за що точаться війни та триває боротьба,
– наголошували організатори.
Так, 10 листопада Римма Зюбіна та Олекса Гнатковський читали вірші Максима Кривцова, Іллі Чернілевського, Гліба Бабіча, Юрія Руфа, Володимира Вакуленка, Вікторії Амеліної. Крім того, були поетичні читання й розмови з авторами з Польщі, Литви, Хорватії. Серед них – Марюс Бурокас, Алла Татаренко, Рімас Ужґіріс та інші.
Поетичну програму фестивалю доповнила музична. На сцені виступили гурти "Мертвий півень", "Пиріг і Батіг", NAZVA та інші музиканти.
Також гості "Землі поетів" мали змогу завітати на книжковий ярмарок, який пройшов на території !FESTrepublic. До нього долучилися "Видавництво Старого Лева", "Наш формат", "Фабула", КСД тощо.
Однією з родзинок дійства були інтерактиви. Наприклад, "Голоси землі поетів", де відвідувачі могли зануритися у звучання архівних записів відомих поетів – Павла Тичини, Василя Симоненка та Василя Стуса й інших у виконанні Наталії Ужвій, Богдана Ступки, Марка Кропивницького тощо.
Крім того, для відвідувачів організували вистави та кінопокази.
На фестивалі "Земля поетів" влаштували перформанси та кінопокази / Скриншоти з інстаграм-сторіс
Посеред захопливих подій та зустрічей була можливість поласувати смачними закусками та випити запашної кави або навіть теплого глінтвейну. Фудкорти були наповнені різноманітними закладами, такими як "Кримська перепічка", TIKITHAI, Zelen, "П'яна вишня" тощо.
Що важливо, фестиваль об'єднав культурну програму з благодійністю, зібравши кошти на прилади нічного бачення для 225 ОШБ. Крім того, захід сприяв збору книг для публічної бібліотеки Снігурівської міської ради Миколаївської області.