Про це вона повідомила в інтерв'ю програмі "Перехресний допит" на 24 каналі та зазначила, що її депутатська зарплата становить 35 тисяч гривень.

Перша частина інтерв'ю Що буде з "Голосом" без Вакарчука та кому зручний Аваков: інтерв'ю з Кірою Рудик

За її словами, не всі депутати з "Голосу" мають "фінансову подушку" чи додаткових доплат, і це є великою проблемою.

"Ми розуміємо, що після місцевих виборів нам потрібно буде щось придумати. Або ініціювати питання щодо підвищення зарплат або спробувати допомогти тим людям, в яких є така необхідність влаштуватись на викладацьку діяльність. Тобто отримувати доплати. Нам тоді треба буде з них зняти певну роботу по роботі в фракції, щоб вони могли заробити собі на життя", – сказала Рудик.

Вона пояснила, що важко сказати, якою має бути зарплата депутата, однак, вона має покривати всі потреби.

"Держава дає дуже багато пільг депутат, і для держави народний депутат виходить дуже дорогим. Якби ці пільги переформатувати в гроші, які даються на руки, то я впевнена, що зарплата могла бути більшою", – додала депутатка.

Що відомо про Кіру Рудик

Голова партії "Голос", перша заступниця голови комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації. Вона закінчила Києво-Могилянську академію за спеціальністю "Інформаційні технології".

Працювала тестувальницею програмного забезпечення з 2005 року в Software MacKiev, а з 2007 року – в TAIN Ukraine. Рудик керувала київським R&D-офісом, який займається розробкою усього софту для Ring.

Яка зарплата в українців

  • З 1 січня 2020 року мінімальна заробітна плата в Україні становить 4 тисячі 723 гривні на місяць або 28,31 гривні за годину.
  • У березні 2020 року середня зарплата в Україні, за даними Мінфіну, становила 11 тисяч 446 гривень. Найбільші заробітні плати отримали працівники ІТ-галузі – в середньому 23,3 тисячі гривень.

Дивіться повне інтерв'ю з Кірою Рудик на 24 каналі: