Поправок до нього чимало. Тож не розійдуться, поки всі не розглянуть. Найбільше напрацювань готує опозиція. Кажуть, основне положенням закону, те, що референдум є останньою інстанцією щодо узаконення будь-якого рішення, є абсурдним.
”І тоді ми закінчимо тим, що кожен регіон буде приймати свої закони і ухвалювати свої рішення на референдумах, так ми дійдемо до ситуації коли в окремих країнах голосували вже про узаконення марихуани на референдумах, тому я вважаю що будь-яка демократія має мати чіткі межі роботи. Так, референдум це дуже важливо, але остаточне рішення стосовно і конституції і законів ухвалюється парламентом”, каже заступник голови фракції БЮТ Сергій Соболєв.
“Як норма цього закону прописується те, що рішення прийняте на референдумі, воно імплементується як норма закону, це справді прописано. Але все рівно буде прописана процедура, яка тоді більшістю проголосувавши в державі повинна визначатися, тобто визначена процедура, яка випише, що більшість населення повинна підтримати ту, чи іншу думку”, каже голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.
Проте сьогодні для меншості найважливішим питанням все ж буде розгляд проекту постанови щодо створення тимчасової слідчої комісії з розслідування фактів затримання екс-голови митної служби Анатолія Макаренка, а також наслідків рішення Стокгольмського суду в межах позову Росукренерго до НАК "Нафтогаз".
2 хв
Сьогодні Верховна Рада розгляне закон про референдум
Заради нього нардепи готові працювати до ночі. Сьогодні парламент розглядатиме в другому читанні закон про референдум.