Цю інформацію підтвердили у Солом'янському районному суді Києва. Наразі судове засідання перенесли на 19 травня.

Важливо У СІЗО помер чоловік, який намагався у потязі зґвалтувати Анастасію Лугову

У пресслужбі суду розповіли, що кримінальне провадження можуть закрити через смерть обвинуваченого. Це може статися, якщо не буде заперечень.

Якщо будуть якісь заперечення, то вже по факту, по ситуації розглядатимуться,
– розповіли у пресслужбі суду.

Зауважимо, що сама потерпіла Анастасія Лугова наголосила, що "це ще не кінець справи". За її словами, зараз потрібно змінити систему, аби у майбутньому бути впевненими в тому, що права можна і треба захищати.

"Ми й надалі будемо відстоювати в суді мої права, тому що за те, що сталося, має нести відповідальність не лише він", – підкреслила Анастасія.

Напад на Анастасію Лугову: головне

  • Жахлива подія сталася в ніч проти 1 серпня у поїзді, що прямував з Маріуполя до Києва. До купе, в якому спали журналістка з дитиною, пробрався п'яний чоловік – Віталій Рудзько.
  • Він намагався зґвалтувати жінку, але Анастасія чинила опір. Підозрюваний жорстоко побив постраждалу, проте їй вдалося втекти від зловмисника.
  • Допомогла потерпілій провідниця іншого вагону, яка повідомила про інцидент начальника потягу. Нелюда затримали після прибуття поїзду до Києва.
  • З моменту затримання підозрюваний перебував під арештом. Ще на початку серпня у прокуратурі Києва обіцяли, що йому "світить" до 7 років тюрми. Однак його захист вимагав 5 років для ґвалтівника.