Російські ЗМІ повідомляють, що відеоролик оприлюднили у телеграм-каналі Grey Zone, що є наближеним до ПВК "Вагнера". Деталі моторошної розправи — розповідає 24 Канал.

Зверніть увагу Вагнерівці стратили експодільника за здачу в полон: у МВС пояснили, де в цій історії правда

На кадрах видно, як вагнерівця жорстоко вбивають кувалдою

Як передають у російських ЗМІ, ролик ще однієї позасудової страти вʼязня опублікував телеграм-канал, наближений до Пригожина та ПВК "Вагнера". Наразі невідомо, є це постановою, чи справжнім публічним вбивством.

Попри це, додамо, що страта за допомогою кувалди є поширеним методом вбивства "своїх" серед вагнерівців. На відео в'язень стверджує, що поїхав на війну в Україну, однак дуже скоро здався у полон українському війську.

Чоловік називає себе Дмитром Якущенком і стверджує, що є уродженцем Криму. Він зазначає, що поїхав на фронт із в'язниці, проте зрозумів, що "це не його війна".

За словами вагнерівця, він перебував у Дніпрі, коли раптово отримав удар по голові й втратив свідомість. В'язень стверджує, що до тями він прийшов у якомусь підвалі. Там йому повідомили, що судитимуть.

Варто зауважити, що весь цей час, поки вагнерівець розповідав інформацію по себе, за його спиною стояв чоловік. Наприкінці ролика невідомий почав бити ув’язненого кувалдою по голові.

Читайте також У РНБО відреагували на відео з нібито "стратою" вагнерівця, який здався в полон

Численні страти вагнерівців і "культ кувалди" стали наслідком масового дезертирства

  • Засновниця російської благодійної організації "Русь сидящая" Ольга Романова розповіла, що у ПВК "Вагнера" активно практикують позасудові страти. Для вбивства кати використовують відомі та розпіарені Пригожиним кувалди.
  • Вони страчують ними своїх військових, які відмовляються виконувати бойові накази чи тікають. Романова зазначає, що вбивства кувалдами з'явилися саме тоді, коли вагнерівці почали масово тікати.
  • Дезертирів ловили, а тоді публічно забивали кувалдою, аби залякати інших. Російських ув'язнених не надихнули такі новини, тому багато з них тепер відмовляються їхати на передову, а воліють радше залишитися у тюрмі.