Також напали на поліцейських. Є інформація про поранених і загиблих, пише 24 Канал.

Дивіться також У дагестанському Дербенті поновилися постріли: у Махачкалі 40 людей стали заручниками

Яка кількість загиблих та поранених

За повідомленням ЗМІ, кількість жертв станом на 25 червня зросла до 25 осіб. Поранення зазнала 51 особа.

Серед них – 15 поліцейських, 5 цивільних та 5 людей, чиї особи ще не встановлені.

Двоє з поранених правоохоронців досі перебувають у вкрай тяжкому стані, за їхнє життя борються лікарі. 13 постраждалих – тяжкі.

Тим часом у Мінздоров'я Дагестану називають інші цифри. Там кажуть, що число жертв збільшилося до 21. У лікарні помер поранений поліцейський з Дербента. У такий спосіб, загалом загинуло 16 правоохоронців.

До речі, пропагандисти з посиланням на російських правоохоронців заявили, що голову Сергокалинського району Дагестану Магомеда Омарова затримали. Адже його сини брали участь у нападі на Махачкалу та Дербент.

У Дагестані відбулись теракти

У російській республіці Дагестан у місті Дербент невідомі з автоматів обстріляли синагогу та церкву. Вони стріляли також в працівників поліції. Попередньо писали, що там загинув один цивільний і один правоохоронець.

Окрім того, у російському місті Махачкала нападники перерізали горло священнику православного храму – отцю Ніколаю. Також вони вбили охоронця.

Згодом Національний антитерористичний комітет уточнив, що у Дербенті та Махачкалі невідомі напали на два православні храми, синагогу та пост ДПС.

Проте журналісти Медіазони геолокували відео перестрілок у Махачкалі та з'ясували, що стрілянина була у двох різних храмах:

  • неподалік Свято-Успенського собору;
  • храму святого Рівноапостольного Князя Володимира.

Між церквами відстань орієнтовно 4 кілометри. Хоча офіційно заявляли тільки про напад на одну церкву в Махачкалі.