Уряд США інформував владу Росії не тільки про загрозу теракту, а навіть точно вказував, що атака може статися на концертний майданчик у "Крокусі". Москва мала попереджання за понад два тижні до теракту.

Дивіться також Чимало терористів вчилися в Москві: євродепутатка сказала, чи можливі в Німеччині великі теракти

Була ще одна ймовірна ціль

У видання виникає питання, чому Росія не вжила заходів для того, аби уникнути теракту.

Підліток Іслам Халілов, який працював гардеробником у концертному залі, допомагав тієї ночі евакуюватися. В одному з інтерв'ю він розповідав, що співробітників попереджали про можливість теракту.

Другою ймовірною ціллю терористів була синагога в Москві. Уже наступного дня після попередження ФСБ оголосила про запобігання нападу бойовиків "Ісламської держави" на синагогу в Москві.

Високий ступінь конкретизації попередження підкреслює впевненість Вашингтона в тому, що "Ісламська держава" готувала напад, який загрожував великій кількості цивільних осіб, і прямо суперечить твердженням Москви про те, що попередження США були занадто загальні, щоб допомогти запобігти нападу,
– наголошує видання.

Під час теракту в "Крокус Сіті Холі" загинуло понад 100 росіян. Також терористи дотла спалили торговельний центр.

Росія офіційно звинуватила Україну в теракті

  • У Росії продовжують вишукувати "український слід" у теракті, який стався під Москвою в "Крокус Сіті Холі". Цього разу окупанти офіційно звинуватили нашу державу в нібито причетності до стрілянини.
  • Про це повідомляли російські ЗМІ. Ба більше, у Кремлі вимагають арешту голови Служби безпеки України Василя Малюка після стрілянини під Москвою. У міністерстві закордонних справ Росії опублікували заяву, у якій зазначили, що, мовляв, проведені "російськими компетентними органами слідчі дії вказують, що сліди останніх терактів ведуть до України".
  • У цьому контексті російські "дипломати" згадали й інциденти з Дар'єю Дугіною та пропагандистом Владлєном Татарським, а також вибух на Кримському мосту в жовтні 2022 року.