Про це , розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України Георгій Тука з посиланням на власні джерела, передає "Інтерфакс-Україна".

Читайте також: Теракт у коледжі в Керчі: нападником є Владислав Росляков, справу розслідують як масове вбивство

"За повідомленнями самих кримчан, з якими на постійному контакті, йдеться про те, що було помічено всередині будівлі озброєних людей. Одні люди говорять, що чотири людини, інші говорили – десять. Треба розуміти, що люди в стані шоку, тому будь-які відомості треба перевіряти. За відомостями тих людей, які були безпосередньо всередині будівлі, сталися два вибухи. Перший - глухий, не потужний. Після цього прогримів потужний вибух",
– розповів Тука.

Посилаючись на відомості жителів Керчі, міністр також повідомив, що в місті введено операцію "перехоплення", всі виїзди з Керчі заблоковано.

Нагадаємо, що 17 жовтня у політехнічному коледжі в окупованій Керчі стався вибух. Спершу припускалося, що вибухнув газовий балон, проте згодом стало відомо, що вибухнула бомба. Ймовірно, її підірвав невідомий молодий чоловік, який перед тим влаштував стрілянину у коледжі.

Внаслідок інциденту загинули 18 людей, ще понад 50 осіб зазнали поранень.

Через вибух у політехнічному коледжі в Керчі Слідчий комітет Росії відкрив кримінальну справу за статтею терористичний акт, яку перекваліфікував на масове вбивство.

Згодом стало відомо, що підозрюваний у нападі на коледж у Керчі після інциденту застрелився. Він був студентом цього коледжу.

Дивіться відео про вибух і стрілянину у коледжі в Керчі: