Зокрема, за словами віце-прем’єр-міністра Сергія Тігіпка, посилиться незалежність НБУ, збільшаться повноваження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб і проведеться ще один етап рекапіталізації українських банків.

"Реалізація цієї угоди дозволить на найближчі три роки стабілізувати фінансове становище країни і залучити в Україну додаткові іноземні інвестиції", — заявив Тігіпко, зазначивши, що величезну роль у досягненні компромісу з парламентерами від МВФ зіграв візит в Україну державного секретаря США Хілларі Клінтон.

Вона підтвердила стратегічний рівень партнерства України і США, що стало важливим сигналом для МВФ до закінчення складних багатомісячних переговорів про відновлення співпраці з Україною. Також Тігіпко переконаний, що співпраця з МВФ дозволить державі і приватним українським позичальникам різко знизити вартість зовнішніх позик. Крім того, будуть розблоковані переговори про виділення фінансування з Світовим банком, Європейським Союзом і ЄБРР.

"Адже для іноземних кредиторів угода з МВФ стане сигналом того, що економіка країни готова до цільового використання іноземних інвестицій", — наголосив він.