"Не приховуємо, що в такий спосіб ми піднесли свого роду "подарунок" до Дня співробітників радіо й телебачення тим журналістам, які протягом усього часу, починаючи з 18 травня, робили із спортсмена монстра. Усього лише за те, що самі спровокували хуліганські дії хлопців на Софійській площі", — коментує Шкода.

Відтепер на Тітушка поширюються усі права й обов'язки журналістів, серед них — ст. 171 КК України про перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. Щоправда, додала, що досвіду роботи у хлопця немає, пише "Українська правда".

Звичайно, що досвіду роботи в журналістиці у Вадима немає. Але виходячи з того, що в цій сфері працюють люди навіть із технічною освітою, у Вадима є всі шанси пізнати ази професії. Це не буде основним заняттям у його житті. Пріоритетом залишається спорт, плюс до всього він студент юридичного факультету,
— каже адвокат.

Окрім того, за її словами "Діалог" обговорює формат телепрограм спортивного і соціального напрямків, де працюватиме Тітушко.

Генпродюсер студії "Діалог" Армен Мартиросян підтвердив, що Тітушко працюватиме репортером соцільно-спортивної програми.

Нагадаємо, 18 травня у центрі Києва побили журналістів, які знімали бійку свободівців та чоловіків спортивної статури. Згодом завдяки зйомкам на любительські камери вдалося встановити, що головним "бойовиком" був Вадим Тітушко.

Обвинувачені Вадим Тітушко, Сергій Приходько та Михайло Пшук уклали мирову угоду з потерпілими журналістами Ольгою Сніцарчук та Владиславом Соделем.

2 вересня Шевченківський райсуд Києва засудив умовно Вадима Тітушка, Сергія Приходька і Михайла Пшука.