Про це розповів працівник приватної школи охоронців у Сімферополі "Егіда +" Леонід Ящук, який і навчив стріляти Рослякова, повідомляє Mk.ru.

Наша програма розрахована на шість годин. Це, знаєте, як раніше на підприємствах проходили технічний мінімум. Потім випускник повинен ще отримати ліцензію на зброю,
– розповів Ящук.

Читайте також: Перед побоїщем у Керчі Росляков переглядав відео зі стріляниною у школах: допит матері стрільця

Він також розповів, що Росляков не навчався стріляти із якоїсь конкретної зброї, оскільки в цій школі охоронців здобувають тільки теоретичні знання. Для навчання у школі студент політехнічного коледжу надав паспорт і медичну довідку, в якій було зазначено, що Росляков не має психічних захворювань і не перебуває на обліку у нарколога.

Керч коледж Росляков стрільба
Свідоцтво Рослякова про пройдений курс навчання стрільбі

Росляков Керч коледж стрілянина стрільба
Росялков пройшов курс навчання стрільбі

Інструктор також зізнався, що керченський стрілець склав на нього найсприятливіше враження.

Він зовсім не був схожий на любителя зброї. Швидше на "ботаніка", ніж на хлопця-любителя серйозних іграшок. Я відразу звернув на Рослякова увагу як на цілеспрямованого юнака. Знання по зброї та безпечного з нею поводження він, немов ковтав,
– розповів Ящук.

Він уточнив, що викладав Рослякову правову та вогневу підготовку, до якої входить вивчення правил безпечного поводження зі зброєю та надання першої медичної допомоги.

Інструктор також розповів, що запитував у Рослякова, яку саме зброю хлопець планує придбати, проте той ухилявся від прямої відповіді.

"Отримував ухильні відповіді. Все зводилося до того, що він, нібито, просто хоче стати мисливцем і рушницю ще собі не приглядів", – сказав Ящук.

Читайте також: Самогубство Рослякова: у мережі припускають, що керченського стрільця могли вбити (18+)

Він також розповів, що навчання у школі охоронців коштує 6 тисяч рублів, проте Рослякову зробили знижку і він заплатив усього 4 тисячі.

"Він говорив, що з фінансами туго. Керівництво пішло йому на зустріч. Зараз же на ринку конкуренція, тому доводиться проявляти в таких питаннях гнучкість", – пояснив інструктор.

Дивіться відео про масове вбивство у коледжі в Керчі:

Нагадаємо, що 17 жовтня у політехнічному коледжі в окупованій Керчі хлопець влаштував масовий розстріл людей. Після цього він підірвав бомбу та застрелився у бібліотеці. Підозрюваним у скоєнні злочину є Владислав Росляков – студент цього ж коледжу.

Внаслідок масового побоїща в Керчі загинула 21 людина, ще понад 50 осіб зазнали поранень.

За фактом розстрілу та вибуху у коледжі в Керчі спершу відкрили справу про теракт, проте згодом перекваліфікували її на масове вбивство.