Таку думку в коментарі "Крим. Реалії" висловив російський адвокат Микола Полозов.

Читайте також: Теракт у Керчі: Путін назвав неочікувану причину масового вбивства

У вчорашній історії залишається дуже багато білих плям. Я, чесно кажучи, не дуже вірю у версію такого "психа-одинака", який із помповою рушницею зміг вбити більше ніж 20 осіб: за дуже короткий час, не тренований, без автоматичної зброї. Я схиляюся до версії, що це була цілком спланована операція спецслужб,
– зазначив правозахисник.

За його словами, причиною могли стати чутки про відставку начальника управління ФСБ Росії в Криму Віктора Палагіна. Полозов уточнив, що інформація про ймовірне звільнення Палагіна з'явилася буквально напередодні кривавого теракту.

Я не виключаю, що ті силовики, які зараз контролюють Крим, не хочуть ротації. Крим для них – своєрідна територія, де вони годуються. Щоб обгрунтувати свою необхідність і потрібність вони могли, в тому числі, спланувати і таку операцію,
– наголосив адвокат.

Нагадаємо, що 17 жовтня у політехнічному коледжі в окупованій Керчі хлопець влаштував масовий розстріл людей. Після цього він підірвав бомбу та застрелився у бібліотеці. Підозрюваним у скоєнні злочину є Владислав Росляков – студент цього ж коледжу.

Внаслідок масового побоїща в Керчі загинула 21 людина, ще понад 50 осіб зазнали поранень.

За фактом розстрілу та вибуху у коледжі в Керчі спершу відкрили справу про теракт, проте згодом перекваліфікували її на масове вбивство.

Дивіться відео про масове вбивство у Керчі: