Сам обвинувальний акт мають оголосити впродовж найближчих днів. Як розповіло журналістам одне з джерел, суть звинувачень, висунутих проти Дональда Трампа, не розголошують. Відомо лиш, що в обвинувальному висновку великого журі Трампу висунули понад 30 звинувачень у бізнес-шахрайстві.

Читайте також Трамп в епіцентрі нового скандалу: до нього є серйозні питання

Трамп і гроші для порнозірки

З адвокатами Трампа повинен зв'язатися офіс окружного прокурора Мангеттена Елвіна Брегга. Планують обговорити здачу самого колишнього президента США, щоб пред'явити йому звинувачення.

Очікується, що в Дональда Трампа, коли він здасться прокуратурі, візьмуть відбитки пальців. Крім того, його сфотографують. І не виключено, що надягнуть на нього кайданки.

Про що йдеться в обвинуваченні ми достеменно не знаємо. Але журналісти зауважили, що прокуратура наразі займається розслідуванням справи Дональда Трампа кількарічної давності. У ній йдеться про схему виплати колишнім президентом грошей порноакторці Стормі Деніелс ще у 2016 році під час президентських виборів. За наявними даними, вона отримувала кошти за мовчання та приховування інформації. Власне, це й повинні підтвердити у суді.

Слід розуміти, що це неабияк сколихне США. Адже за всю історію країни ще проти жодного з колишніх президентів не висували кримінальне звинувачення. А тут ще й варто не забувати, що Трамп націлився на нові вибори, заплановані у 2024 році. Тож це матиме безпосередній вплив і на актуальну президентську кампанію.

Нагадаємо, що справа ця з'явилася не вчора. Над її розслідуванням окружна прокуратура Мангеттена працювала упродовж майже 5 років. Стільки часу знадобилося, щоб знайти вагомі докази, які могли б стати підставою для звинувачення колишнього президента США.

Цікаво, що раніше Трампу грали на руку розслідування щодо його бізнесів. З їхньою допомогою він привертав увагу до своєї персони. Тож і цього разу цікаво, чи зможе це додати йому умовних балів у скарбничку. Особливо у світлі його заяв про так зване "полювання на відьом". Цими словами він описує розслідування навколо його персони.

Не зрадив своїй риториці він і цього разу. Трамп назвав звинувачення, висунуті проти нього, переслідуванням і втручанням у вибори. Причому на найвищому рівні за всю історію Сполучених Штатів.

Попри це, очікується, що Трамп з'явиться в суд 4 квітня.


Штучний інтелект міг спрогнозувати майбутнє Трампа / Фото Eliot Higgins

Ми ж наостанок нагадаємо вам про фотографії, зроблені штучним інтелектом. На них можна побачити, як поліцейські тягнуть Трампа кудись. Тепер нам цікаво, чи часом не пророчі це кадри.