Про це повідомив Мін'юст США, який опублікував ключові висновки підсумкової доповіді спецпрокурора Роберта Мюллера.
Читайте також: Мюллер знайшов можливі докази зв'язку екс-радника Трампа з WikiLeaks
"Спецпрокурором не виявлено, що будь-який громадянин США або посадова особа передвиборної кампанії Трампа вступали у змову або ж, знаючи про це, координували з Росією зусилля вплинути на президентські вибори 2016 року", – мовиться в листі, який генпрокурор США Вільям Барр скерував до Конгресу.
Мюллер також дійшов до висновку, що Трамп не скоював жодних злочинів, які могли б бути розцінені як дії, спрямовані на перешкоджання правосуддю.
У доповіді не виявлено жодних дій (зі сторони Трампа), які б, на нашу думку, становили поведінку, спрямовану на перешкоджання правосуддю,
– наголошується в документі.
Там також стверджується, що Росія намагалася впливати на вибори у США в 2016 році через "Агентство інтернет-досліджень" (так звану фабрику тролів) та хакерські атаки.
Жодних засекречених обвинувачень за підсумками розслідування не висунуто.
Невдовзі після перемоги Трампа на виборах президента США-2016, американські спецслужби заявили, що Росія могла втручатися у президентські перегони через "Агентство інтернет-досліджень" (так звану фабрику тролів) і хакерські атаки. РФ намагалася змінити результати виборів на користь Трампа, заявляли у США. Росія будь-які обвинувачення відкидала.
За даними The New York Times, під час президентської кампанії 2016 року та після виборів Дональд Трамп і його оточення контактували з представниками Росії або посередниками не менше ніж 100 разів.