Багатьох людей захоплює смак чаю з корицею. Чи справді таке поєднання є корисним для організму – розповідає 24 Канал з посиланням на OnlyMyHealth.

Цікаво Користь какао та зеленого чаю: дослідники зробили важливе відкриття

Чи корисний чай з корицею

Кава щочетверга – прекрасна традиція, котра має на меті залучити фінансове благополуччя, проте чай з корицею – ще кращий, адже має корисний вплив на здоров'я.

Кориця багата на антиоксиданти, такі як поліфеноли, які допомагають захистити організм від окисного стресу і пошкодження вільними радикалами. Антиоксиданти відіграють вирішальну роль у підтримці загального стану здоров'я та запобіганні хронічним захворюванням. Також кориця містить коричний альдегід та інші ефірні олії, що мають протизапальну дію та є судовою профілактикою хвороб серця й артриту.

Чай з корицею
Чай з корицею / Фото Pexels

Кориця покращує чутливість до інсуліну і знижує рівень цукру в крові. Тому чай з корицею є корисним для тих, хто хворіє на діабет ІІ типу чи має підвищений рівень цукру.

Чай з корицею може допомогти шлунково-кишковому тракту, стимулюючи травну систему і зменшуючи такі симптоми, як здуття живота, гази і розлад шлунка. А також він бореться зі шкідливими бактеріями.

Кориця регулює обмін речовин і покращує спалювання жиру. Звісно, це не чарівний засіб для схуднення, проте варто включити його до збалансованої дієти.

Які ризики від цього напою

Попри корисні властивості кориці та чаю з нею, варто пам'ятати про деякі ризики, які пов'язані з цим напоєм:

  • у кориці є високий вміст кумарину, який у великих кількостях може бути токсичним для печінки. Найчастіше у магазинах продають касію, яка містить більшу кількість кумарину. Тому важливо обирати саме цейлонську корицю та вживати чай у невеликій кількості – не більше 1 – 2 чашок чаю на день.
  • у чималої кількості людей є алергія на корицю, тому якщо ви ніколи раніше не вживали її, переконайтеся, чи немає алергії;
  • кориця може взаємодіяти з деякими ліками, такими як препарати, що розріджують кров, і ліки проти діабету. Якщо ви приймаєте будь-які ліки, проконсультуйтеся зі своїм лікарем, перш ніж додавати чай з корицею у свій раціон;
  • також варто проконсультуватися з лікарем вагітним та жінкам, які годують грудьми перш ніж вживати такий напій.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.