Власне, 27 жовтня вранці телеграм-канали повідомили про приїзд до будинку Царьова в Ялті автомобілів швидких допомог та так званих "правоохоронних органів". А от InformNapalm не виключає, що це могло бути інсценування для привернення уваги.

Дивіться також Окупанти бідкаються, що на Царьова напали у Криму: що відомо про зрадника України

Напад на Царьова: цікаві деталі

Насамперед важливо, що спершу інформаційні джерела стверджували, що зрадника України нібито підрізали, а потім почали говорити про те, що в нього стріляли.

Разом з тим станом на 14:30 27 жовтня невідомо достеменно, де перебуває Царьов. Ні представники медичних закладів, ні так званих "правоохоронних" про нього нічого не чули. Хоча вони були біля його будинку.

Що відбувалось вночі біля будинку зрадника Царьова в Криму: дивіться відео

У будь-якому разі, слід ретельно фільтрувати інформацію, що з'являється на російських платформах стосовно цієї події. Кремль міг наказати прибрати Царьова через критику режиму, а й міг і наказати зробити спектакль для привернення уваги.

Справою нібито займається ФСБ. Царьов останнім часом дозволяв собі некомпліментарні вислови на рахунок Кремля, тому цілком можливо, що його наказали прибрати. Але не виключено й інсценування для створення інформаційного приводу і привернення уваги до цієї постаті,
– пишуть українські експерти з InformNapalm.

Реакція Москви на цей "замах"

  • Прессекретар президента Росії Дмітрій Пєсков, коли йому поставили питання стосовно того, що ж сталося з Царьовим, був небагатослівним. За його словами, поки що в Кремля немає інформації про напад на зрадника.
  • Окрім того, депутатка парламенту Росії Яна Лантратова заявила, що йому нібито лікарі роблять операцію. А також, як пишуть ворожі телеграм-канали, нібито родичі зрадника підтвердили інформацію про замах на нього.
  • Додамо, що, за повідомленням інформджерел, на момент прибуття карети швидкої Олег Царьов був непритомним, оскільки нібито втратив велику кількість крові. Хто стріляв у колаборанта та з яким мотивом, поки невідомо.