Це не війна між антикорупційними органами, а спроба їх знищити. Таку заяву сьогодні зробив директор НАБУ Артем Ситник.
Раніше він непублічно розповів журналістам нюанси справи про незаконне збагачення прокурора АТО Костянтина Кулика, процитувавши матеріали справи. І це розголошення таємниці слідства, вважає народний депутат Антон Геращенко. Ці дані він оприлюднив ще під час минулого засідання комітету, але і на сьогоднішній прийшов. Сам Артем Ситник вважає, що закон не порушив.
Читайте також: За що правлінню "Нафтогазу" виплатили премії розміром "однієї річної зарплати"
"Жодного разу в будь-якому форматі зустрічі з журналістами мною особисто ніяких порушень закону допущено не було", – заявив Ситник.
Порушив чи не порушив тепер розбиратимуться в Генпрокуратурі. Та колега зі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури поспішає дати оцінку діям Ситника.
Матеріали суду не були надані, матеріали зберігаються у прокурора. Лише прокурор мав право дати дозвіл на розголошення таких матеріалів,
– зазначив заступник керівника САП Володимир Кривенко.
У колег з НАЗК звинувачення проти голови НАБУ теж знайшлись. Він, мовляв, не відповідає їм на запити про власний конфлікт інтересів. Артем Ситник близько півроку тому на суд юридичної компанії проти ДФС, де він проходить як свідок, пішов не сам, а відправив юриста НАБУ. В Нацагенстві вважають, що це незаконно.
Наталія Корчак, яка виписувала собі премії по 200%-400% від окладу каже, що Ситник їй мститься. Тому НАБУ і зацікавилося авто та паркомісцями, які записала на свою свекруху.
Читайте також: Корчак прокоментувала своє знайомство з "куратором НАЗК" Горащенковим
У НАБУ кажуть, що просто виконують свою роботу. А їхня відомство намагаються знищити політичні еліти. Цієї думки дотримується і голова парламентського комітету, який і скликав всіх для з'ясування стосунків.
Така позиція дуже зручна для топ-корупціонерів. Мовляв, всі однакові – що в Генеральній прокуратурі корупціонери, що в Антикорупційному бюро корупціонери, що в Антикорупційній прокуратурі корупціонери,
– вважає голова парламентського антикорупційного комітету Єгор Соболєв.
За останні кілька місяців НАБУ відкрило справу проти сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, проти генерального прокурора, проти заступника міністра оборони та зацікавилось можливими махінаціями на президентському заводі "Кузня на Рибальському".
Додамо, що всі звинувачення, які лунали на адресу директора Антикорупційного бюро, озвучували люди так чи інакше пов'язані з політичною партією "Народний фронт". А днями колишня співробітниця НАЗК звинуватила Адміністрацію Президента в тиску при перевірці декларацій, а членів Нацагенства в їх фальшуванні.