Пряма трансляція на
Останні випуски

У НАБУ назвали країни, в яких українські корупціонери ховають гроші

- Читать новость на русском
Українські корупціонери ховають гроші у 23 країнах світу
Українські корупціонери ховають гроші у 23 країнах світу / Фото з відкритих джерел

Детективи Національного антикорупційного бюро України встановили щонайменше 23 країни світу на трьох континентах, де українські можновладці реалізують корупційні схеми в компаніях.

Про це йдеться у звіті НАБУ за перше півріччя 2018 року.

Читайте також: Топ корупційних справ України, які не дійшли до вироку

Станом на 30 червня 2018 року понад 30 осіб, підслідних НАБУ та, на думку детективів, причетних до зловживань, переховуються від слідства за кордоном. При чому близько половини з них, за даними слідства, – на території Російської Федерації. Ще три особи переховуються, ймовірно, на тимчасово окупованих територіях Донецької області та Автономної Республіки Крим,
– йдеться у звіті.

У НАБУ зазначають, міжнародний напрямок є одним із ключових в роботі бюро, оскільки чимало корупційних схем реалізують за участі компаній, зареєстрованих за кордоном.

"На переконання детективів, спрощена система реєстрації, ускладнений порядок розкриття інформації та високий ступінь конфіденційності – ключові критерії, за якими обирають місце "прописки" таких структур українські корупціонери", – додали в НАБУ.

За даними агентства, збитки, завдані державним інтересам за участю іноземних контрагентів, обчислюються у 1,84 мільярдів гривень, 22,07 мільйонів доларів та 12,03 мільйонів євро.

Крім того, станом на 30 червня в міжнародний розшук за ініціативи НАБУ оголошено 21 особу.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі