Архів
Курси валют
Погода
   youtube @24
   Loading...
   google @24
   RSS СТРІЧКА
   Загальний RSS

   Топ новини

   Відео новини

   Де та чому найбільше поважають вчителів

   1610

   Вчителям, які хочуть мати вищий статус, варто працювати в Китаї, Малайзії та Тайвані, адже, як свідчить міжнародне дослідження, саме в цих країнах викладачів поважають найбільше.

   А от їхні колеги в Бразилії, Ізраїлі та Італії – на протилежному кінці "індексу статусу вчителя", згідно з дослідженням Національного інституту економіки та соціальних досліджень та фонду Varkey Foundation. Велика Британія потрапила до верхньої половини рейтингу. Зокрема, в цій країні вчителів шанують більше ніж у США, Франції та Німеччині.

   Читайте також: Вчитель ударив першокласника у його день народження на уроці фізкультури у Львові

   Але лідером став Китай, де 81% населення вважає, що учні поважають своїх вчителів. В середньому цей показник становив 35%. Загалом у дослідженні опитали 35 тисяч людей з 35 країн. В Україні таке опитування не проводили.

   Культура поваги

   В Європі та Південній Америці загалом спостерігалися "вищі рівні песимізму щодо поваги учнів до вчителів". Культура поваги виявилася особливо вираженою в країнах Азії, зокрема в Південній Кореї та Сингапурі. Учні в цих країнах також показують кращі результати на міжнародних тестах. На думку дослідників, пошану до професії вчителя, що приваблює талановитих працівників, супроводжують і високі стандарти навчання.

   Чи хочуть батьки аби їхні діти стали вчителями?
   Чи хочуть батьки аби їхні діти стали вчителями?

   Для визначення престижу викладацької кар'єри в дослідженні також питали чи хотіли б люди, щоб їхні діти ставали вчителями. У Китаї, Індії та Гані велика кількість родин схвально поставилися до ідеї того, щоб їхні діти обрали професію вчителя. Але в Росії, Ізраїлі та Японії батьки більше схилялися до того, щоб відмовити дітей від такого шляху.

   У дослідженні також питали скільки часу, на думку респондентів, вчителі витрачають на роботу. У більшості країн цей показник недооцінювали, але у двох країнах – Канаді та Фінляндії, чиї системи освіти вважаються одними з найуспішніших у світі, – громадськість була переконана, що вчителі працюють ще довше, ніж насправді.

   Зміна в настроях

   Дослідження провели для порівняння з результатами схожого опитування, яке влаштували п'ять років тому. Однієї з найбільших змін стало ставлення до ідеї оплати відповідно до успішності учнів. У кожній країні з 2013-го по 2018 рік менше людей стало підтримувати ідею того, щоб платня вчителів залежала від результатів їхніх учнів. Дослідження було опубліковане фондом Varkey Foundation, що є засновником вчительської премії Global Teacher Prize.

   Засновник фонду Санні Варкі сказав: "Цей індекс нарешті академічно довів те, що ми завжди знали інстинктивно – зв'язок між статусом вчителів у суспільстві та успішністю дітей у школі".

   Зараз ми можемо сказати, що поза сумнівом, поважати вчителів – не лише моральний обов'язок, а й необхідність для освітніх результатів країни,
   – наголосив засновник фонду.

   Топ-10 країн, де вчителі мають найвищий статус

   1. Китай
   2. Малайзія
   3. Тайвань
   4. Росія
   5. Індонезія
   6. Південна Корея
   7. Туреччина
   8. Індія
   9. Нова Зеландія
   10. Сингапур

   Читайте також: Яку заробітну плату отримують вчителі в Росії: вражаючі дані

   Автор: Шон Кафлен
   Джерело: BBC

   Автор: Блог Медіа
   powered by lun.ua
   Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
   Коментарі
   Більше новин

   Читай новини навіть без інтернету

   Завантажити

   Читай новини навіть без інтернету

   Залиште відгук