"Але хочу запевнити, що не всі фахівці будуть задіяні на ЄВРО і ми працюватимемо у звичному для літнього періоду посиленому режимі", - запевнив він.

Також він додав, що на державному кордоні України на період ЄВРО-2012 діятимуть 93 санітарно-оперативні підрозділи, які, знаючи епідеміологічну ситуацію в країні, з якої їдуть вболівальники, будуть вживати заходів, в разі необхідності, вже на кордоні. Для цього в кожному пункті пропуску є спеціальні ізолятори, куди можна своєчасно локалізувати хворого, надати йому першу допомогу, а потім відправити в інфекційну лікарню, закріплену за кожним пунктом пропуску.

Більше того, Віктор Ляшко заявив, що на кожен матч ЄВРО-2012 в Україну будуть акредитовані два епідеміолога. Також передбачено наявність групи оперативного реагування в складі 10 осіб для того, щоб своєчасно виїхати та оцінити ступінь загрози, яка виникла під час матчу.

За його словами, державна СЕС провела ряд тренінгів щодо того, як повинні діяти епідеміологи у разі виникнення загрози біотероризму.

До речі, вчора, 27 травня, у санітарно-епідеміологічній станції на Донецькій залізниці заявили про госпіталізацію 9 журналістів після фуршету на відкритті реконструйованого залізничного вокзалу в Донецьку 21 травня.