Відтепер вітчизняні навчальні заклади зможуть налагодити зв`язок зі школами Великої Британії та інших країн Європи. Педагоги зможуть обмінюватися досвідом з колегами і користуватися їхніми інформаційними ресурсами, а школярі - спілкуватися з однолітками.

“Зараз ми залучили до проекту 10 шкіл. Наступного року відберемо ще 20. Тобто кількість шкіл буде збільшуватись”, - запевняє директор Британської Ради в Україні Маргарет Джек.

Проект не визначає, у якій саме сфері мають співпрацювати навчальні заклади. Все, кажуть, залежатиме від їхнього бажання.

“Якби я, як директор школи, попав у такий проект, то я не дуже хотів би, щоб мені сказали, виконуй лише те, що тут написано. Я думаю, це не правильно. Я думаю, що на 50% ми розраховуємо на їх творчість”, - вважає заступник міністра освіти і науки Борис Жебровський.

“Наприклад, можемо видавати спільну газету на англійській мові, на тій же угорській, на українській, де будемо знайомити з традиціями, з культурою, з методами викладання, з досягненнями кожної школи”, - зазначає директор Лубенської спеціалізованої школи №6 Світлана Кочергіна.

Проект "Навчання разом" розрахований на 3 роки. Однак це не означає, що по закінченні цього терміну спілкування між навчальними закладами припиниться.