Варто сказати, що ці біонічні протези для офіцера спецсил Андрія надзвичайно важливі. Він отримав важке поранення під час бойового завдання на війні, втративши обидві руки, ногу та око.

Дивіться також "Бавовна" за розкладом: як і чому Росія втратила контроль над власним небом

Збирали гроші у два підходи

Станом на вечір 4 березня цей збір у фейсбуку уже закрито. Зусиллями небайдужих вдалось зібрати на цій платформі 49 635 доларів – це 1 мільйон 800 тисяч гривень. Окрім того, люди донатили гроші на банку Monobank, адже загалом було потрібно 75 тисяч доларів.

Разом з тим благодійники зазначали, що офіцер Андрій втратив одне око повністю, а на друге бачить всього на 10%. Саме тому вони вирішили придбати для військового біонічні руки та ногу.

Андрій служить Україні з 2015 року. Тепер наша відповідальність повернути йому рухливість та частково дати йому життя, яке він отримав до цієї важкої травми,
– йдеться у повідомленні.


Воїн Андрій, який потребує протезування / Фото Revived Soldiers Ukraine

Фонд Притули придбав 101 БТР для української армії

  • До цієї теми згадаємо, що завдяки пожертвам людей благодійний фонд Сергія Притули придбав рівно 101 бронетранспортер. Зокрема, чимало легендарних – FV103 Spartan.
  • Це направду можна назвати історичною подією, адже вважалось, що закупівлі на таку суму здатне проводити лише, скажімо, міністерство оборони. Себто українці вкотре довели, що нічого неможливого немає.
  • Зауважимо, що придбана техніка уже в розпорядженні наших військових. Вочевидь, вона допомагатиме Збройним Силам під час наступних контрнаступів в регіонах, які поки ще контролюють окупанти.