Вдень вони захищають свою державу: вступають у лави тероборони, волонтерять, б'ються на інформаційному фронті. А ночами надолужують свою роботу, іноді роблячи це з укриття. Це викликає велике захоплення в європейських та американських компаній, на які працюють наші українці.
Важливо Росія напала на Україну: хронологія основних подій
Так, наші команди працюють з бісової підземної парковки в Харкові під інтенсивним обстрілом. Дивовижні люди. Звичайно ми сказали їм, що не потрібно працювати. Потрібно лише сказати нам, як ми можемо допомогти, окрім як надіслати гроші та допомогти з наданням візи,
– сказав Логан Бендер, фінансовий директор ІТ-компанії в Сан-Франциско.
Ерік Ховаджим, засновник букмекерської платформи Pogbet, розповів, що їхній провідний фронтенд-розробник переїхав до Львова і звідти продовжить працювати, одночасно допомагаючи боротися проти ворога.
Ці українці побудовані по-іншому. Їм не потрібна озброєна охорона. Ці люди – власна озброєна охорона,
– сказав Ховаджим.
Важко працювати, коли в країні війна
Один український розробник анонімно розповів, що дуже важко зосередитися на роботі, коли у його країні трапляються такі речі. Але він дякує усьому світу за підтримку.
Зараз кожен у моїй країні працює заради однієї мети. Кожна людина в моїй країні бореться, кожна людина допомагає один одному,
– сказав розробник.
Деякі розробники використовують свої навички, щоб бути корисними у боротьбі проти агресора. Працівники агентства цифрового маркетингу в Києві допомагають здійснювати кібератаки проти російських організацій у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України. Телеграм-канал, присвячений краудсорсингу програмістів для здійснення кібератак проти Росії, має майже мільйон підписників.
Вдень рятують країну, вночі працюють
- Александру Азіміонезе, співзасновник молдовського Labs42, розповів, що його дизайнер з Луцьку вранці ходить купувати високопротеїнові продукти для армії, а пізніми вечорами працює над логотипами для компанії.
- Інший стартап-менеджер розповів, що його дівчина-українка повертається в Україну з-за кордону, щоб битися, і у вільний від боротьби з окупантами час планує продовжити роботу у своїй компанії.
- Співзасновник додатка sMiles Даніель Березовський розповів, що київський розробник протягом дня волонтерить, а ввечері намагається закінчити свою роботу.
- Ще одна компанія з офісом у Харкові має розробників, які взяли гвинтівки та приєдналися до оборони міста, а своїх дружин та дітей евакуювали ближче до Львова.
Схожі історії по всій Україні. Героїзм на всіх фронтах
– сказав Березовський.
телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!
Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш