А значить, ліжок в лікарнях може не вистачити, і нам знову загрожує колапс медичної системи. Ми вже зрозуміли, що з 28 мільярдів гривень додаткових надходжень в бюджет фракція Зеленського не збирається виділяти ні копійки на підтримку підприємців.

Цікаво Чи можна щепитись вагітним та чому антитіла не рятують від COVID-19: інтерв'ю глави МОЗ Ляшка

Так, краще покласти ще більше асфальту, а зверху намазати ще одним шаром асфальту. Дивний спосіб боротьби з коронавірусом від української влади.

Але що держава може зробити для бізнесу, окрім фінансової допомоги?

Визначити прозорі правила гри, а саме — юридичні підстави допуску працівників на роботу під час карантину. Зараз правила роботи — це юридична відповідальність окремої компанії. А отже її власник ризикує наразитися на перевірки й судові позови. Причому це станеться при спробі реалізувати озвучене рішення Уряду — про те, що бізнес може працювати, якщо вакциновано понад 80% його працівників.

Якщо ці питання не будуть врегульовані – то бізнесу або доведеться іти на ризики, або знову закриватися. Будемо працювати, щоб максимально коректно виписані правила роботи в час карантинних обмежень, – не добивали український бізнес.

Читайте Ляшко назвав 3 сценарії розвитку епідемії COVID-19 в Україні

Так, темпи вакцинації значно повільніші, ніж хотілося б. Але Уряд не має заважати вакцинованим українцям працювати та заробляти під час локдауну.

Українці повинні мати можливість заробляти навіть під час локдауну / Фото Pixabay

Зрештою, саме з їхніх податків наповнюється бюджет і фінансується та ж медицина.