Про це повідомляє російська інформаційна агенція "Інтерфакс".

"Ймовірно, виконавцем теракту в метро Санкт-Петербурга 3 квітня є уродженець Киргизстану, а нині громадянин Росії", – зауважив офіційний представник відомства Рахат Сулайманов.

Крім того, він наголосив, що спецслужби Киргизстану співпрацюють зі своїми російськими колегами.

У той же час видання "Фонтанка" стверджує, що у здійсненні теракту підозрюють 22-річного Акбаржона Джалілова, який жив у Петербурзі протягом останніх шести років. За цей час він змінив кілька паспортів, також у нього був закордонний паспорт.

Джалілов, теракт, Петербург

Петербургськи "П'ятий канал" своєю чергою зазначає, що Джалілов діяв сам: саме він залишив бомбу на станції "Площа Повстання", а потім привів у дію вибуховий пристрій у вагоні поїзда на перегоні між "Сінною площею" та "Технологічним інститутом". За інформацією ЗМІ, використав він для цього мобільний телефон.

У той же час "Інтерфакс" з посилання на заступника голови Комітету нацбезпеки Казахстану Нургалі Билисбекова повідомив, інформація про те, що Максим Аришев 1996 року народження причетний до вибуху, не відповідає дійсності.

Крім того, Білісбеков додав, що Аришев раніше спецслужбами РФ як імовірний смертник не розглядався, відтак можна зробити висновок, що він є жертвою.

Читайте також: Російські спецслужби знали про ймовірність теракту в Санкт-Петербурзі, – ЗМІ

Нагадаємо, удень 3 квітня між станціями метро "Сінна площа" та "Технологічний інститут", що в самому центрі Санкт-Петербурга, пролунав вибух.

За останніми даними, 11 людей загинули та 45 зазнали поранень.

Раніше у здійсненні злочину підозрювали двох людей, один з яких міг бути смертником. Крім того, російські ЗМІ оприлюднили фото як першого, так і другого.