Про це він сказав в інтерв'ю "Інтерфаксу".
Не можемо сприймати таке військове нарощування сил Альянсу поблизу кордонів з Росією інакше як демонстрацію ворожих намірів. Додаткове розміщення істотних бойових сил НАТО в Центрально-Східній Європі, нехай і на основі ротації, важко буде розцінити інакше, як пряме порушення положень Основоположного акту про взаємні відносини між Росією і НАТО 1997 року,
- заявив Тітов.
"Зрозуміло, ми не можемо залишатися байдужими до мілітаризації держав, які нас оточують, і будемо змушені вживати всі необхідні політичні та військово-технічні заходи, щоб надійно забезпечити нашу безпеку", - підкреслив заступник глави МЗС Росії.
Читайте також: У Прибалтиці почалися навчання НАТО за участю 4,7 тис. військовослужбовців
“Посилення місії альянсу з патрулювання країн Балтії, нарощування військової присутності в країнах Центральної та Східної Європи, акваторіях Балтійського і Чорного морів, інтенсифікація навчань біля російських кордонів, використання літаків дальнього радіолокаційного виявлення "АВАКС" у повітряному просторі уздовж українських кордонів - все це привносить лише додаткові елементи напруженості в і без того непросту ситуацію", - зазначив він.
Тітов наголосив, що усі ці спроби Альянсу "здатні перекреслити багаторічні зусилля щодо зміцнення довіри у військовій області, привести до нагнітання напруженості і гонки озброєнь, що загрожує серйозними витратами для всіх держав Євро-Атлантики".
Нагадаємо, командувач силами НАТО в Європі Філіп Брідлав заявив, що РФ, можливо, не збирається відводити всі війська від кордону з Україною.