За словами підприємця, проект не окупиться і за 15 років, що робить його малопривабливим з комерційної точки зору, пише "Еспресо TV".

З 21 грудня 2015 року по 18 січня 2016 року у Львові тривають громадські слухання щодо детального плану території цього підприємства, у зв’язку з чим в місцевих медіа з‘явилися повідомлення, що бізнесмен планує будівництво низки об’єктів на території "мертвого" заводу.

Василь Хмельницький спростував ці чутки, заявивши, що аналізував цей проект, але сьогодні він не цікавий з комерційної точки зору.

"Він має довгий термін окупності (понад 15 років), що за поточних економічних умов робить його малопривабливим для інвестицій", — заявили у Фонді K.Fund, що був створений Хмельницьким 2015 року для підтримки проектів у галузях освіти та економіки.

K.Fund аналізує існуючі можливості для інвестування в інфраструктурні та освітні ініціативи, насамперед, в Київській, Харківській та Львівській областях. У Фонді повідомили, що високо оцінюють потенціал цих регіонів та націлені на реалізацію ініціатив, що допомагатимуть перспективній молоді реалізувати себе в Україні. При виборі проектів враховується інвестиційний клімат, створений місцевою владою; а реалізація ініціатив відбуватиметься за підтримки місцевих громад.

Довідка:

Василь Хмельницький — перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, засновник K.Fund. Не є членом жодної політичної партії. Разом із партнерами інвестує кошти в розвиток різних бізнесів в Україні, вважаючи за краще співробітництво і спільне управління. Практично кожний проект має індивідуальну конфігурацію акціонерів і менеджмент.

Серед ініціатив, які підтримує підприємець, – Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ); проекти громадської спілки "Освіторія": сучасна загальноосвітня школа "Новопечерська школа" у Києві та онлайн-платформа iLearn для учнів з дитячих будинків і малозабезпечених сімей; магістерська програма публічного адміністрування в Національному університеті "Києво-Могилянська академія"; перший в Україні міжкорпоративний IT-університет BIONIC University; видавничий проект "Бібліотека Хмельницького".