Про це він розповів у ефірі "5 каналу".

За словами генпрокурора, завершення справи про вбивство Гонгадзе залежить від колишнього майора Управління державної охорони Миколи Мельниченка.

Читайте також: Луценко зізнався, що знає прізвище вбивці Катерини Гандзюк

Можна завершити за місяць, якщо Мельниченко привезе в Україну запис та оригінальний записуючий пристрій, від чого він відмовляється ще з 2004 року,
– наголосив Луценко.

На запитання, чому Мельниченко відмовляється, генпрокурор запропонував "запитати у нього".

"Заодно не забудьте в нього спитати, за що він отримав два мільйони доларів", – додав Луценко.

Хто вбив Георгія Гонгадзе? Замовників вбивства досі не встановлено. Журналіст Георгій Гонгадзе зник 16 вересня 2000 року. У лісі під Таращею Київської області у листопаді того ж року виявили обезголовлене тіло. Воно, за висновками експертів, могло належати Георгію. У 2009 році в Київській області знайшли рештки черепа, які, за заявою Генпрокуратури, належать Гонгадзе. Похорон убитого журналіста відбувся 22 березня 2016 року в Києві.

15 березня 2008 року Апеляційний суд Києва визнав винними в убивстві Гонгадзе трьох екс-працівників Департаменту зовнішнього спостереження МВС України – Валерія Костенка, Миколу Протасова й Олександра Поповича. Суд позбавив їх волі на термін від 12 до 13 років. 6 січня 2017 року Апеляційний суд Києва залишив у силі довічний вирок Олексію Пукачу за вбивство журналіста, який було винесено 9 січня 2013 року.