За словами Марії Максакової, після вбивства її чоловіка з нею на зв'язок намагалися вийти люди з оточення її колишнього чоловіка Володимира Тюріна. І сам він їй писав повідомлення "Час такий короткий" чи "Не бісися". Про це сама Максакова розповіла в інтерв’ю "Радіо Свобода".

Читайте також: "Російський слід": 7 найгучніших замахів в Україні за останній час

Окрім того, погрози вона отримує і з Росії.

"Як тільки я щось скажу в черговий раз неприємне, то вони відразу – весь Messenger покривається відразу цими усіма. Як тільки трішки спокійніше – менше, але все рівно йдуть", – розповіла Максакова.

При цьому вона зізнається, що через професійну діяльність оперної співачки, охороні дуже важко з нею працювати.

"Мої, я вважаю, просто абсолютно видатні хлопці, які зі мною працюють, які дуже делікатні, чуйні, розуміють специфіку моєї діяльності. Їм, звісно, складно, коли я виходжу на сцену, коли вони змушені вглядатися у залу, дивитися, що там відбувається... Це, звісно, складний досвід роботи для хлопців", – зазначила Максакова.

Нагадаємо, 23 березня 2017 року колишнього депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова вбили біля готелю "Прем'єр Палац" у Києві. Вбивцею виявився уродженець Севастополя Павло Паршов.

9 жовтня 2017 року генпрокурор Юрій Луценко назвав мотиви, через які стався злочин. Одним із них є те, що політик мав цінні покази для українських, а в перспективі і для міжнародних судів, зокрема вони стосувались участі Росії у війні на Донбасі.

За даними слідства, вбивство замовив російський кримінальний авторитет Володимир Тюрін, колишній цивільний чоловік Марії Максакової.