Головача затримали у серпні 2016 року. Слідство стверджувало, що він та інші керівники Міністерства доходів і зборів вкрали з держбюджету 3,1 мільярда гривень. Грошима нібито заволоділи, відшкодовуючи ПДВ "фіктивним фірмам".
До речі ДБР повідомило про нову підозру Віктору Януковичу
Детальніше про справу Головача
Головач був у СІЗО близько 4 місяців. Зрештою, він погодився піти на угоду зі слідством і виплатити 130 мільйонів гривень компенсації державі.
Тому у грудні 2016 року Оболонський райсуд Києва призначив йому 5 років в'язниці з випробувальним терміном 1 рік.
Постановили повернути мільйони родині Головача
У жовтні 2020 року Печерський суд постановив повернути 130 мільйонів гривень родині Головача. Ексглава податкової міліції також оскаржив свій вирок.
Згодом Київський апеляційний суд задовольнив скаргу – вирок скасували, а справу повернули на повторний розгляд до суду першої інстанції.
Судді кажуть, що на Головача тиснули
Вирок скасувала колегія суддів у складі Юрій Трясуна, Івана Мосьондза та Сергія Новова. Вони переконані, що Головач провину визнав недобровільно.
Стверджують, що головний військовий прокурор Анатолій Матіос тиснув на нього і погрожував, вимагаючи укласти угоду. Ба більше, тиском визнали арешт майна родичів Головача.
Матіос у 2016 році говорив, що на рахунках Головача та його родичів з листопада 2013 року проводили фінансові операції на суму 1,6 мільярда гривень.