Причиною інциденту могло бути пошкодження труб, якими циркулювала рідина. В електроенергетичній компанії "Токіо Денреку" повідомили, що проведуть ремонт в найкоротші терміни.

Зверніть увагу Загадкові дрони помітили у Швеції над АЕС: їх не змогли перехопити навіть гелікоптери

Витік сягнув приблизно 4 тонн

Згідно з інформацією видання, завдяки так званому крижаному бар'єру намагалися не допустити потрапляння підземних вод у будівлі реактора, що були пошкоджені через цунамі у 2011 році

Для підтримки бар'єру компанія використовувала розчин хлориду кальцію. Водночас рідкий холодоагент зберігали при температурі -30 градусів за Цельсієм.

Відповідна речовина містилася у чотирьох цистернах. У компанії зазначили, що у двох цистернах рівні рідини впали. Поблизу стіни виявили калюжі. За підрахунками, обсяг витоку речовини становить приблизно 4 тонни.

Зауважте На Рівненській АЕС – аварія на трубопроводі: стався спалах водню

Аварія на "Фукусуміі-1" у 2011 році: коротко

  • Біля північно-східного узбережжя Японії у 2011 році стався землетрус, який викликав цунамі.
  • Потужна хвиля фактично впала на АЕС "Фукусіма-1". Зрештою стихія призвела до наймасштабнішої, після подій на Чорнобильській АЕС у 1986 році, аварії.
  • На японській АЕС розплавилась активна зона реакторів на трьох енергоблоках.
  • Національне поліцейське агентство повідомило, що внаслідок стихійного лиха у 2011 році загинули 15,9 тисячі людей. Водночас 2,5 тисячі – досі вважають зниклими безвісти.