Околиці Донецького аеропорту. Фронтові психологи Тетяна та Ольга приїхали на позиції до наших військових.
Обережно і з турботою вони ставляться до кожного бійця. Розповідають, їхнє завдання на фронті — підтримувати солдатів. Роботи у психологів багато, особливо зараз, коли на лінії зіткнення панує удаваний мир.
"Насправді, найважче зараз, це коли є ніби перемир’я і постійно є "200-ті" і "300-ті". Найважче для хлопців, що у них немає можливості відповісти. Тобто, принцип "коли вас б'ють по одній щоці, поставте іншу" тут на війні нестерпний", — каже фронтовий психолог Тетяна.
Вони приходять до солдатів самі. Ті неохоче, але таки діляться із ними своїми проблемами. Військові часто скаржаться, що не можуть адаптуватись у мирному житті. Навіть коли приїжджають у відпустку. Але такі самі відчуття, зізнаються психологи, інколи і у них самих.
Читайте також: Хитке перемир’я на Донбасі: бойовики торгують людьми та продовжують провокації
У телефоні сотні "есемесок" від бійців. Багатьох з них вже немає в живих, але рука не піднімається їх видалити. Сльози наповнюють очі, а в горлі стає ком. Та все одно жінок не покидає бажання рятувати душу тих, хто захищає мир в Україні. Більше — дивіться у відеосюжеті.
Автор сюжету — Володимир Рунець.