Леонід Гозман: Поняття опозиції – це умова демократичної країни, в якій громадяни змінюють владу. У нас це неможливо взагалі. Влада не змінюється через вибори. В Росії це може відбутися лише через протест. І зараз відбувається наростання невдоволення серед росіян. Ситуація була схожа і в Україні, коли люди виходили на протести не через якісь соціально-економічні проблеми, а через те, що їм набрид Янукович, його узурпація влади, корупція. Але в Україні існує конкурентна система, а в РФ цього немає, тому змінитися влада через вибори не може. І в цьому сенсі опозиція не сформується, але якесь руйнування режиму (дуже хотілось, щоб це було без крові) можуть відбутися і я думаю, що вони відбудуться.

Читайте також: Лідерство проявляється не в тому, що ти гарно виглядаєш на картинці телевізора, – експертка

Дмитро Вербич: Потроху приходжу в себе. Оскільки рана глибока, мені ще важко ходити та сидіти. Досі я перебуваю у лікарні. Тут я перебуватиму, очевидно, ще мінімум тиждень, може більше.

Мирослав Гай: Збільшення кількості обстрілів на Сході України не тільки пов’язана із 9 травня та інавгурацією Путіна, але й з тим, що російські ЗМІ постійно нагнітають ненависть до "бандерівців". А це призводить до погіршення ситуації на Донбасі.

Більше – дивіться у програмі.