Через таку стратегію загарбники й отримали жорстку відповідь у лютому – березні. Про це розповів бригадний генерал Дмитро Красильников, командир ОТУ "Північ".
До речі У наземний наступ росіяни не підуть, – Арестович про обстріли Сумщини
Тепер тактика окупантів інша
Зараз росіяни не вишиковуються довжелезними колонами. Командир зазначив, що вони намагаються діяти ротними й взводними групами з різних напрямків. Переважно, по польових дорогах або й зовсім не по дорогах.
Тобто тактику вони змінили,
– констатував Красильников.
Різниця між бойовиками з Донбасу та російськими військовими
Також він розповів, що бої вели з найманцями з квазіреспублік на Донбасі. При цьому деколи їм було важче протистояти, ніж підрозділам регулярних сил Росії. За словами Красильникова, російські загарбники мають мотивацію. Вони вважають себе навіть не другою, а першою армією світу.
Однак бойовики чіткіше розуміли серйозність ЗСУ, тому готувались ретельно.
Яка ситуація на Півночі
- Останніми тижнями окупанти активно обстрілюють територію Сумської та Чернігівської областей. Ракети летять з території прикордонних регіонів Росії. Наприклад, 3 червня на Сумщині було 8 прильотів з мінометів біля Старікового. Потім 5 вибухів пролунали біля селища Шалигіне.
- Глава Сумської ОВА Дмитро Живицький розповів, що після 4 ранку 4 червня на території області працював ворожий літак. Чули 4 вибухи на території Сумського району.
- Російські окупанти укріплюють свої позиції біля кордону з Сумською та Чернігівською областями. Вони переміщають туди свої війська. Тому експерти оцінюють ймовірність повторного наступу на Півночі.
- Влада Києва наголосила, що загроза нападу на столицю зберігатиметься до кінця війни. Однак для повторного наступу ворогу потрібно створити велике угрупування військ, ворог не зможе зробити цього швидко.
- Радник глави ОП Олексій Арестович виключає ймовірність наземного наступу росіян на Сумщині.
До теми – Веніславський розповів, чи реальний новий наступ на Сумщину: відео