На Скрентонському армійському боєприпасному заводі нагрівають і виковують близько 11 тисяч артилерійських снарядів на місяць. Але таку кількість українські військові витрачають лише за кілька днів.

Дивіться також Російські "гроби на колесах" проти американських "вбивць танків": порівняння БМП-2 і Bradley

Як виготовляють снаряди для ЗСУ

На заводі виготовляють артилерійські снаряди діаметром 155 міліметрів.

Зі спеціально виготовленої сталі, нагрітої до 2 тисяч градусів, повільно крок за кроком формують оболонку для снаряда. На цьому етапі потрібно кілька годин лише щоб нагріти сталь та надати їй потрібної форми,
– розповів американський журналіст.

Далі – етап випробувань та перевірок. Готові оболонки для снарядів оснащують вибуховою частиною.

Снаряди, виготовлені за місяць, на фронті розходяться за половину тижня. У звʼязку з цим США переглядають плани з виробництва, аби збільшити кількість виготовлених снарядів.

У США нинішні обʼєми виробництва зброї називають найбільшими, можливо, з часів Корейської війни.

Пентагон збільшить виробництво артилерії для України

  • Пентагон збільшить виробництво артилерійських снарядів на 500 відсотків. Це має статися упродовж двох років.
  • Одна з причин прагнення збільшити виробництво снарядів – компенсувати дефіцит. Він виник через розв'язану Росією війну в Україні. Тож у Пентагоні вирішили, що їм конче необхідний запас для можливих майбутніх збройних конфліктів.
  • До повномасштабного вторгнення армія США виготовляла 14 400 некерованих снарядів на місяць. І цієї кількості було цілком достатньо для американського війська.
  • Але війна в Україні спонукала керівників Пентагону втричі збільшити виробництво снарядів у вересні. А потім ще й подвоїти цей процес у січні. Тож тепер у США виготовлятимуть 90 тисяч, а то й більше, снарядів на місяць.