Перше – я почав зі зворотнього. Я не чекав, поки це зробить держава, і ми за місцяць зібрали суму більше 3 млн гривень. Поранені отримували по 10 тисяч грн від нас, не від влади. Сім'ї загиблих отримували так звані "трунові" – це гроші, які необхідні на похорони – це 10,12, 15 тисяч грн в залежності від ситуації, – сказав Семенченко.

За його словами, зараз йде збір по другому колу – збираються гроші на пам'ятник. Вони допомогають комусь виплатити кредит, комусь погасити гроші за будинок, а комусь допомогти з ремонтом.

Дивіться повний випуск програми "Ми разом". Про те, чи зможуть українські військовослужбовці проголосувати на цих виборах

Що стосується державних виплат. Ви знаєте і напевно чули, що менше 200 осіб отримали статус учасників АТО. А скільки всього осіб – 50 тисяч? Можна звісно вибрати із цього комбата батальйону, який йде попереду і який бере на себе відповідальність і йде в тому числі і в політику і відповідає за свої слова, і можна на нього звалити все. А можна подивитись на проблему серйозніше. У нас оформленням документів займається бригада Нацгвардії – там сидять всі наші хлопці, котрі оформляють пораненим всі документи, а також загиблим, – повідомив він.

Він додав, що скоро зі створенням Української військової організації почнеться набагато більший тиск на владу, тому що так "вони скоріше бігають".

Про це він розповів журналісту "Радіо Свобода".