Про загибель Ігоря Ригеля повідомили на його малій батьківщині, у Зимноводській територіальній громаді.
Дивіться також Не під Бахмутом, але в бою: бійці "Вендети" розповіли деталі про загибель "Моджахеда"
Ігор Ригель добровольцем пішов на фронт. Він мужньо боровся за свою країну. Але після отриманих поранень у російсько-українській війні 7 квітня життя воїна обірвалося.
У цей важкий час низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю захисника, який поліг за мирне небо над Україною. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого, розділяємо їхній біль, поділяємо горе. У Героя залишились мати, батько та сестра,
– зазначили у Зимноводівській територіальній громаді.
Про загибель Ригеля писали також у його альма-матер, Львівській національній академії мистецтв, диплом якої він отримав у 2010 році. Там показали, що творив Ригель у своїй кузні, опублікувавши світлини з його дипломною роботою: набором кованих меблів.
Роботи історика Ігоря Ригеля / Фото Львівської національної академії мистецтв
Близька подруга Ригеля Антоніна Белінська пригадує, що полеглий у бою воїн був надзвичайно талановитим і дуже веселим.
"Пішов. Хочеться кричати, що ти мені обіцяв... але не знаю, як прийняти це і відпустити. Ти жив на високих обертах, на повні груди, ти надихав мене, читав мені лекції з історії і мистецтв, відкрив для мене багато художників і навчив правильно дивитися на них, навчив правильно малювати в перспективі, вмів підтримати і підбадьорити цими своїми дурними жартами, які я досі не розумію, але це змушувало мене посміхатися", – написала вона.
Загиблий український захисник Ігор Ригель / Фото Юрія Шепетовського
Додамо, що у відважного воїна залишилися батьки та сестра, а також незліченна кількість людей, котрі захоплювалися його непересічним талантом. Друзі, колеги та однодумці Ігоря наголошують: його загибель стала величезною втратою для всього руху реконструкторів, істориків та митців.