У пресслужбі міської ради зазначають: місцеві мешканці були дуже стурбовані тим, що в рамках декомунізації погруддя Підгорному довелося знести.
Варто дізнатися Декомунізація в Україні: скільки українців за і проти
Люди неодноразово зверталися до міської ради з проханням таки вшанувати пам'ять Миколи Вікторовича, рідні якого бережуть посвідчення почесного громадянина міста, розповів виконувач обов'язків міського голови Карлівки Олег Стовбун.
Відтак пам'ятник почесному громадянинові Карлівки відновили і поставили на місцевому стадіоні. Біля нього облаштували доріжки і поклали бруківку.
Весь час після демонтажу пам'ятник зберігався у благодійній організації Фонд "Добробут, Благодійність, Розвиток"
Підкреслимо, що відновлення пам'ятника передувало громадським слуханням про добровільне об’єднання територіальної громади.
Месцеві хочуть піти далі – наразі йдуть перемовини, аби присвоїти стадіону почесне ім'я Підгорного.
Що відомо про Підгорного?
Високо поставлений радянський державний і партійний діяч. Депутат Верховної Ради УРСР 2–6-го скликань, член КПУ, член Центральної Ревізійної Комісії КПРС. Депутат Верховної Ради СРСР 4-9-го скликань.У червні 1963 року Микита Хрущов висунув Підгорного на посаду секретаря ЦК КПРС. На цій посаді працював до грудня 1965 року.
Разом із секретарем ЦК КПРС Леонідом Брежнєвим Підгорний став одним з учасників групи вищого партійного керівництва, які підготували і провели зміщення Микити Хрущова з посади першого секретаря ЦК КПРС (на думку деяких дослідників — відіграв вирішальну роль в усуненні Хрущова).
Де розташована Карлівка – дивіться карту