У суботу, 2 грудня, відповідну новину опублікували в поліції Київської області. Там уточнили, що суд обрав 39-річному громадянину запобіжний захід – тримання під вартою.

Дивіться також Облив дітей бензином та підпалив: на Харківщині обрали запобіжний захід нападнику

Зґвалтування батьком доньки на Київщині

Саме мати доньки повідомила правоохоронним органам про факт зґвалтування. В Офісі генпрокурора уточнюють, що батько зґвалтував свою малолітню доньку в її ж кімнаті.

Підозрюваний зайшов до кімнати 9-річної доньки та, користуючись тим, що за його діями ніхто не спостерігає, зґвалтував її. Окрім того, чоловік вчинив насильницькі дії сексуального характеру,
– йдеться в джерелі.

Підозру зловмиснику було повідомлено за частиною 4 статті 152 та частиною 4 статті 153 Кримінального кодексу України. Санкція цих статей якраз-таки передбачає позбавлення волі на строк до 15 років.

У Київській області затримали чоловіка за підозрою у зґвалтуванні доньки
У Київській області затримали чоловіка за підозрою у зґвалтуванні доньки / Фото Офіс Генерального прокурора

39-річного чоловіка підозрюють в зґвалтуванні доньки
39-річного чоловіка підозрюють в зґвалтуванні доньки / Фото поліції Київщини

В Україні функціонує реєстр педофілів

  • Нещодавно завершили базовий етап наповнення Єдиного реєстру осіб, "засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи". У медіа його найменують "реєстром педофілів".
  • Наразі за участі ювенальних прокурорів до реєстру внесено дані про всіх кривдників дітей, які вчинили злочини до його створення, а це більш ніж 600 злочинців.
  • Відповідна база покликана убезпечити дітей від повторних злочинів з таких осіб. "Завдяки цій можливості вони зможуть убезпечити дітей від контакту з особами, які вчинили кримінальні правопорушення на сексуальному ґрунті", – пишуть в Офісі генпрокурора.
  • Доступ до реєстру матимуть не всі, а лише: правоохоронці, директори шкіл і дитячих садочків, керівники державних адміністрацій, голови органів місцевого самоврядування.