Мовиться про прикордонний знак "Сваринь". Інцидент трапився 11 вересня на ділянці, яку контролює Пінський прикордонний загон.

Читайте також Росія відпрацьовує висадку військ до України з Білорусі, – речник InformNapalm

Про що заявили прикордонники

Оглядаючи знак, стражі кордону виявили пошкодження прикордонного стовпа та щитка із зображенням білоруська герба. Пробоїни, ймовірно, були спричинені пострілом із мисливської рушниці.

Ситуація на кордоні з Білоруссю

  • Військовий експерт Михайло Макарук напередодні попередив, що Росія може здійснити наступ на Україну з території Білорусі. Мовляв, туди вже звезли зброю та техніку нібито для навчань.
  • Натомість СБУ провела антитерористичні навчання біля кордону з Білоруссю на Волині. Їхні учасники протистояли уявним диверсантам, які хотіли "підірвати" Рівненську АЕС.
  • Раніше Лукашенко повідомив, що планує розмістити на білорусько-українському кордоні російські зенітно-ракетні комплекси C-400. Про це він вже спілкувався із Володимиром Путіним.
  • Білоруський диктатор та очільник Кремля на домовились про створення Союзної держави. У МЗС України заявили, що мовиться про "т исячі кілометрів небезпеки для України".