Службовці ДПСУ повісили на кордоні макет російського військовослужбовця і назвали його "Валєра". Репортаж про це показали навіть на білоруському телебаченні, передає 24 Канал.

До теми Контрольована, але "дещо напружена", – ДПСУ про ситуацію біля кордону з Білоруссю

Білоруські прикордонники знову бідкаються

Судячи з відео, події відбуваються на кордоні у Житомирській області. Представник Мозирського прикордонного загону Сергій Павлов розповідає, як важко йому живеться по сусідству з українцями.

За його словами, українські прикордонники повісили російського "Валєру" і сказали, що він нібито вбитий під Києвом.

Макет російського військового
Макет російського військового / Скриншот

Це все робиться задля залякування та психологічного тиску на військовослужбовців, які охороняють кордон нашої держави,
– заявив Павлов.

Вбитий "Валєра" на білоруському кордоні: дивіться відео

Українці "залякують" білорусів: що відомо

  • Зауважимо, що білоруські прикордонники вже не вперше бідкаються своєму командуванню на "провокації" з боку українських військових.
  • Нещодавно білоруський прикордонник заявив, що нібито українські працівники Держприкордонслужби "провокують" білоруських з допомогою "жестів".
  • Зазначають, що перший випадок так званих "провокацій" був на пункті пропуску "Добрянка" у Чернігівській області.
  • Тоді ж так званий начальник управління прикордонного контролю Білорусі розповів, що "відзначаються окремі випадки "провокацій" з української сторони".
  • Згодом білоруські охоронці кордону скаржились на те, що українські бійці мінують прикордонну територію. Вони досі удають, що не розуміють, навіщо це робиться.
  • Також Прикордонний комітет Білорусі опублікував відеодоказ, як українців залякують білорусів. На ньому видно, що один з українських прикордонників показує середні пальці у сторону північного сусіда.
  • Додамо, що станом на 11 березня у Генштабі повідомили, що на Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках ситуація стабільна. Ворог продовжує зберігати значну військову присутність на території Білорусі. Водночас не зафіксовано формування наступальних угруповань.