На лаври у живописі Маккартні не претендує, проте, як і у музиці, поціновувачів його творчості чимало. Його надихали роботи Віллема де Кунінга, Рене Магрітта, Пітера Блейка і Річард Гамільтона, пише "Артархів".

Читайте також: Абсурд Далі і краса Ван Гога: соковиті картини американського художника-самоучки

У 14 років майбутня легенда отримала приз за малюнок церкви святого Ейдена у Спіку. Але за пензлі серйозно брати боявся. Захоплення живописом по-справжньому увірвалось у життя Маккартні тільки у 60-х – після численних знайомств у мистецьких колах.

Для мене це велика насолода (писати картини – 24 канал). Я дійсно люблю накладати фарбу на полотно. Я також люблю і саме дійство. Я створюю свої роботи по ходу процесу, не піддаючи їх занадто глибокому аналізу,
– розповідав музикант-художник.


Пол Маккартні

На початку 80-х він облаштував художні студії в США і на півдні Англії і поринув у вивчення живопису. За наступні 15 років він створив понад 500 картин. Але широкий загал і гадки не мав, що їхній кумир ще й художник. І лише в 1995 році Маккартні показав свої роботи фахівцю з організації виставок Вольфгангу Саттнеру. Перша виставка відбулась у 1999 році.

Читайте також: Картини на використаних чайних пакетиках: це виглядає приголомшливо


Пол Маккартні "Древні зв'язки"


Пол Маккартні

Зауважимо, що українців "бітл" теж не оминув увагою. У 2008 році у київському PinchukArtCentre відбулась виставка Маккартні, на якій презентували 41 його роботу.


Пол Маккартні


Пол Маккартні "Робот і зірка"

Свої картини співак не продає. Проте колекціонерам може пощастити вихопити кольорові літографії з авторським підписом. Їх випускають в обмеженій кількості. Ціна за фантазію Маккартні – 9 500 доларів.

Картини Пола Маккартні: дивіться фотогалерею

У 2018 році Маккартні випустив сольний альбом Egypt Station. Його обкладинка і два кліпи, зіткані з картин, авторства самого співака.


Обкладинка альбому Egypt Station

Paul McCartney – Come On To Me: відео

Paul McCartney – I Don’t Know: відео