Про це Байден сказав на пресконференції у Білому домі 9 листопада, передає видання Bloomberg. Напередодні в адміністрації президента США вже обговорювали, чи слід піддати перевіркам національної безпеки деякі підприємства Маска.
Читайте також Гнучкість, надійність та безпека: як і навіщо бізнесу мігрувати у хмару
Байден про зв'язки Маска з іншими країнами
У жовтні джерела Bloomberg повідомляли, що в адміністрації Байдена обговорювали питання щодо того, чи слід США піддати деякі з компаній Ілона Маска перевіркам національної безпеки. Мовилось, зокрема, й про угоду мільярдера щодо покупки соціальної мережі Twitter.
Я вважаю, що співпраця та технічні відносини Ілона Маска з іншими країнами потребують уваги. Незалежно від того, чи робить він щось неналежне, я цього не стверджую. Я вважаю, що на них варто звернути увагу. Це все, що я кажу,
– заявив Джо Байден 9 листопада.
До слова, річ у тім, що однією зі складових угоди про придбання Twitter вартістю 44 мільярди доларів була присутність іноземних інвесторів у консорціумі Ілона Маска. До групи увійшли, зокрема, принц Саудівської Аравії Альвадін бін Талал, заснована і керована вихідцем з Китаю криптобіржа Binance, а також суверенний фонд Катару.
Окрім цього, автовиробник Tesla, який також заснований Ілоном Маском, станом на зараз отримує близько 25% усіх своїх доходів з Китаю. Як пише видання Bloomberg, офіційні особи США занепокоєні такими іноземними зв'язками мільярдера у веденні його бізнесу.