Головний виконавчий директор Amazon Web Services (AWS) Адам Селіпскі минулого тижня направив електронного листа авторам петиції, повідомивши, що Amazon залучила зовнішню фірму для розслідування неналежної поведінки управлінської ланки.

Цікаво Нові ринки та бізнес без меж: успішний досвід Amazon, Virgin Group і Київстар

Amazon вже тривалий час стикається з судовими позовами від нинішніх і колишніх співробітників, які стверджують про дискримінацію на робочому місці.

Я поділяю ваше прагнення до того, щоб наше робоче місце було інклюзивним та вільним від упередженості та несправедливого ставлення. Я можу сказати вам, що ми прагнемо цього досягти, а також розслідуємо будь-який інцидент або практику, що є недоречними,
– написав Адам Селіпскі.

Розслідування позовів про дискримінацію проводиться не належним чином

У петиції, підписаній понад 550 співробітниками компанії Amazon Web Services, також стверджується, що процеси розслідування позовів про дискримінацію в Amazon не є справедливими.

Зверніть увагу Війна на всі сторони: новому гендиректору Amazon пророкують нелегкі часи

Як повідомило видання Washington Post, що мало можливість ознайомитись зі змістом петиції, у ній стверджується, що система Amazon "налаштована на захист компанії та статус-кво, а не співробітників, які подають скарги". Також зазначається, що співробітники, які подали скарги одразу потрапляють в уразливе становище.

Представники Amazon офіційно не коментують петицію, окрім повідомлення Адама Селіпскі про залучення сторонньої компанії для проведення незалежних внутрішніх розслідувань.

У чому суть конфлікту між Amazon та працівниками

Кілька нинішніх і колишніх співробітників, в тому числі кілька співробітників AWS, подали в суд на Amazon на початку цього року, звинувачуючи керівників у компанії в домаганнях, дискримінації та переслідуваннях. У Amazon заявили, що розслідують ці звинувачення, а деякі з них назвали необґрунтованими.

Адам Селіпскі на початку липня прийняв керівництво AWS від Енді Джессі, який замінив Джеффа Безоса на посту генерального директора Amazon.

До теми Що робитиме Джефф Безос на "пенсії": плани найбагатшої людини світу

Наджорсткий кадровий менеджмент в Amazon

  • опубліковані нещодавно дані про жорсткість та нереальні вимоги до працівників Amazon, про які дізнались завдяки витоку документів щодо кадрового менеджменту компанії, шокували світ бізнесу.
  • також були оприлюднені дані про практику "найняти, аби звільнити" в Amazon. Менеджери компанії запевнили, що на них тиснуло керівництво, яке вимагало "наймати працівників, а потім їх звільняти".
  • ще раніше компанія Amazon була звинувачена у нелюдських умовах праці водіїв. Водії доставки привертали увагу громадськості до вкрай незадовільних умов праці, заявляючи, що змушені мочитися в пляшки, оскільки їх графіки не передбачають часу на перерви у вбиральню.