У 2020 році компанія Meta придбала сервіс Giphy за 400 мільйонів доларів. Проте вже через рік в американської корпорації виникли проблеми через позицію регулятора з Великої Британії.

Зверніть увагу Угорщина блокує допомогу Україні: вимагає забрати ОТР банк зі списку спонсорів війни

Meta поступилася британському регулятору

Річ у тому, що британське Управління з конкуренції та ринків вирішило оскаржити факт придбання фірми Giphy. Тепер сервіс викупить компанія Shutterstock, заплативши за нього всього 53 мільйони доларів готівкою.

Регулятор з Британії вперше в своїй історії добився того, що американський техгігант погодився продати куплену ним же компанію. Повідомляють, що сторони планують закрити угоду у наступному місяці. У Shutterstock очікують, що з Giphy вони отримають 1,7 мільярда нових користувачів на день.

Додамо дані про динаміку акцій вище згаданих компаній на фондовому ринку. Зокрема, акції компанії Meta завершили торговий день з ціною на рівні 246,74 долара за штуку. Ринкова капіталізація техгіганта становить 632,3 мільярда доларів, згідно з даними Yahoo!Finance.

Натомість цінні папери Shutterstock на премаркеті зафіксували зростання на рівні 4%. Під час торгової сесії акції компанії коливалися на рівні 53,17 долара за штуку. Її капіталізацію оцінили у 1,9 мільярда доларів, інформує Yahoo!Finance.