Після скандалу, який розгорівся через оприлюднення цієї інформації, сам Шопрад заявив, що Пєскова просто вивчає право у Франції і не має доступу до конфіденційних документів. Про це повідомили у AFP.

Читайте також: Отруєння у Солсбері: з'явились подробиці про третього фігуранта резонансної справи

До того ж, представник парламенту Марджорі ван ден Бройк додала, що "фактично сам Шопрад не має і ніколи не мав доступу до конфіденційних документів".

Шопрада обрали до ЄП від партії ультраправої Марін Ле Пен 2014 року, але відтоді він вийшов з французької політичної сили і вважає себе незалежним. Єлизавета Пєскова стажуватися у Емеріка Шопрада почала в листопаді 2018, а завершить стажування у квітні 2019, коли спливе термін повноважень самого Шопрана.

Пєскова не має права бути присутньою на засіданнях підкомітетів, комітетів тощо, які здійснюються за закритими дверима. Хоч може брати участь у публічних слуханнях. Також вона не бере участь у роботі делегації "ЄС-Росія", до якої належить Шопрад. Оплачують плрацю Пєскової у європейських масштабах пристойно – 1000 євро за місяць.

Попри усі запевнення Шопрада, чимало євродепутатів висловили занепокоєння такою ситуацією. Зокрема, французька депутатка Крістін д'Аллонн-Боннефо заявила: "Це дійсно шокує. Дочка кремлівського представника – це ж не абихто! Дивно, що кадрова служба парламенту взяла її на роботу".

Чим в Україні відомий депутат Емерік Шопрад? Шопрад був спостерігачем на "референдумі" в Криму, який організували окупанти. Йому ж належить фраза: "Я ніколи не приховував, що вважаю Крим історично російським".