Якщо повернутись до далекого 1789 року, тобто до Великої французької революції, то можемо побачити щось подібне із революцією Гідності в Україні. Франція до 1789 року була монархією, яка спиралася у своїй мітці на армію та буржуа. Фактично, французька революція спричинила перехід від аристократії та абсолютизму до демократії у всій Західній Європі. Країна зазнала кардинальних змін. Після цієї події Франція стала країною із республіканським устроєм, новою Конституцією та новим керівництвом.
Україна до 2014 року не була монархією, але Янукович у своїх бандитських діях спирався на «Беркут» та інші правоохоронні органи. Фактично, влада належала невеличкій купці олігархів на чолі із Віктором Федоровичем. І лише після революції Гідності все змінилося. Президента України обрав народ. У нашій країні чи не вперше за часи Незалежності проводять реальні реформи. Люди можуть змінити рішення влади (яскравим доказом є народне віче у Кривому Розі, яке перемогло корупцію і хабарництво).
Після революції 1789 року на Францію чекало три війни: Наполеон, Перша і Друга світові війни. Кожна з цих війн завдавала неймовірного удару економіці країни. Під кінець Франція опинилася у повній розрусі. У Першій світовій війні Німеччина незаконно забрала у Франції частину територій.
В Україні після революції Гідності і досі ведеться головна війна – війна із Росією. Затяжна і важка, із народом, який колись українці називали братнім. "Відтяпані" Росією шматки української території нагадують окупацію фашистською Німеччиною північних територій Франції.
І, нарешті, після усіх війн з 1946 по 1975 роки в економіці Франції почалося явище, яке назвали "славним тридцятиріччям". Це був неймовірний підйом у економіці країни. Саме тоді рівень життя у Франції став одним з найвищих у світі. Країна отримала неймовірний вплив на світ.
Маємо надію, що по закінченню війни з Росією на Україну теж чекає економічний розквіт, наше «славне тридцятиріччя».
Читайте також: Україна повторює шлях великої європейської держави