Начальник Національної поліції у Чернівецькій області Руслан Дударець прокоментував те, чи був чернівецький стрілець педофілом.

Читайте також Їй було всього лиш 22: що відомо про патрульну поліцейську, яку вбив злочинець у Чернівцях

У дитячих телефонах є фото цього чоловіка

Як повідомляє Дударець, у телефонах деяких неповнолітніх силовики знайшли голі фотографії чоловіка.

У нас є повна доказова база. У деяких дітей на телефонах навіть є цей пан у непристойному вигляді з демонстрацією статевих органів,
– сказав очільник поліції області.

Також, на думку Дударця, розбещенням неповнолітніх підозрюваний займався не один раз. Однак силові структури поки перевіряють усю інформацію.

Що про це кажуть в прокуратурі

Водночас у Чернівецькій обласній прокуратурі прокоментували попередні версії про вчинення стрільцем злочинів сексуального характеру.

У нас немає жодних поки що даних і жодних потерпілих дітей. Наразі це не встановлено, поки що ніхто не звертався,
– зазначив очільник відомства Антон Ковальський.

За його словами, більше інформації правоохоронці зможуть надати згодом, адже поки діє таємниця досудового розслідування. Прокуратура Чернівецької області працює разом з Національною поліцією над цією справою.

Як часто підозрюваний у педофілії навідувався у школу

За інформацією місцевих ЗМІ, стрілець, що вбив 3 жовтня поліцейську Таїсію Татарин, неодноразову бував у 27 школі міста. На території освітнього закладу його помітили ще 2 роки тому, однак поки це офіційно не підтверджено.

Чернівчанка Людмила Урсуляк публікувала відео з чоловіком, що, ймовірно, влаштував стрілянину, ще наприкінці серпня 2020 року. Жінка повідомляла, що він розбещував неповнолітніх на території розгромленого басейну школи №27. Також школярі зняли на телефон відео, на якому видно, як чоловік показує статеві органи в одному з вікон. Небайдужа жителька пояснила, що викликала тоді поліцію, однак силовики приїхали, коли вже збоченця не було.