У закладі готують вареники із солоним сиром, м'ясом, картоплею, а ще – традиційний український борщ. Керівниця проєкту соціального ресторану Олена Павлова розповіла, що наразі ресторан працює в режимі громадського простору й на доставку.

Зверніть увагу Побили вікна і погрожували: у Києві рейдери хотіли "віджати" пекарню для дітей з інвалідністю

"Як повноцінний ресторан ми відкриємось навесні 2022 року. Нині триває розробка дизайну і будемо входити у ремонт. Але у нас вже є люди з інвалідністю, які готові працювати та розвиватись, тому ми вирішили працювати на доставку", – сказала Олена Павлова.

Брати на роботу людей з інвалідністю остерігаються

Протестувати роботу ресторану вирішили ще до відкриття. Першими, хто зголосився працювати на доставці, стали Георгій Млодзяновський та його дівчина Інна. Пара все робить разом, адже так і простіше, і веселіше, зізналися вони.

Хлопець розповів: знайти роботу людині з інвалідністю не просто, адже роботодавці остерігаються, що людина на візку може якісно виконувати завдання.

Дуже багато людей не сприймають людину з інвалідністю. Особисто я надіслав понад 1,5 тисячі резюме,
– розповів кур'єр Георгій Млодзяновський.

Їжу доставляють на електровізку

Пара доставляє їжу на електровізку. Великі відстані долають досить швидко. Громадським транспортом користуються, але рідко. Водночас замовлена страва потрапляє до клієнтів вчасно і ще гаряченькою.

Дехто з клієнтів соціального ресторану розповів, що полюбляє замовляти вареники у закладу, адже готують там смачно. Молода пара від роботи отримує задоволення і надалі мріє працювати, але уже на кухні. Вони намагаються продемонструвати всім оточуючим, що працювати може кожен.

У Вінниці – перший соціальний ресторан: дивіться відео